Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami

Drukowanie 3D

Firma Marad oferuje swoim Klientom drukowanie 3D na profesjonalnym sprzęcie. Technologia druku 3D w ciągu ostatnich kilku lat nieprzerwanie zyskuje na popularności. Druk 3D oraz modelowanie 3D dają niezmierzone morze możliwości, po które chętnie sięgają nie tylko przedsiębiorcy ale i klienci indywidualni. Technologia z powodzeniem jest wykorzystywana jako alternatywa dla produkcji o niskim wolumenie.

Indywidualna wycena – niezależnie od tego czy wyceniamy dla klienta biznesowego, czy indywidualnego, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Wysokiej jakości materiały – stosowane przez nas filamenty są wysokiej jakości oraz dostępne w kilku kolorach.

Zamówienie druku 3D – Zamówienie na druk 3D możecie Państwo zrealizować za pośrednictwem formularza na naszej stronie. Po przesłaniu pliku z projektem przygotujemy wycenę na dany wydruk 3D. Cena zależy od jakości finalnego produktu oraz jego złożoności – możemy zaproponować kilka opcji do wyboru. W razie wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu celem uzyskania pomocy w doborze najlepszego efektu końcowego.

Ploter frezujący CNC

Świadczymy usługi wycinania frezowania i wiercenia na ploterze CNC. Nasze precyzyjne urządzenie pozwala na obróbkę takich materiałów jak tworzywa sztuczne, drewna (sklejki, płyt MDF i HDF) czy aluminium.

Podstawowe cechy i dane techniczne:

  • Obszar roboczy 1300x2500x250mm
  • Dokładność: 0,03mm

Indywidualna wycena – niezależnie od tego czy wyceniamy dla klienta biznesowego, czy indywidualnego, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Usługi grawerowania i znakowania laserowego

Świadczymy usługi grawerowania i znakowania laserowego. Technologia ta dzięki swojej wysokiej dokładności pozwala na wykonanie nawet najmniejszej grafiki o wysokim stopni rozdzielczości. Grawerowanie za pomocą lasera światłowodowego jest trwałe, odporne na ścieranie i czynniki atmosferyczne.

Podstawowe cechy i dane techniczne:

  • Znakowanie tworzyw sztucznych
  • Znakowanie metali – aluminium, stal czarna, nierdzewna i hartowana
  • Na wałkach i płaszczyznach
  • Znakowanie tabliczek znamionowych
  • Znakowanie kodów kreskowych
  • Obszar roboczy 200×200 mm
  • Duża prędkość znakowania

Indywidualna wycena – niezależnie od tego czy wyceniamy dla klienta biznesowego, czy indywidualnego, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Prosimy o przesłanie projektu do wykonania abyśmy mogli omówić wszystkie szczegóły.