Dowiedz się więcej o naszej firmie!

Marad – tworzymy z pasją!

W swojej działalności kierujemy się potrzebami naszych Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i sumienność pozwalają nam ciągle poszukiwać nowych rozwiązań technologicznych.

Jesteśmy nowoczesną firmą spełniającą europejskie standardy. Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem, dostawą maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych dla przemysłu AGD, RTV, przemysłu spożywczego, przetwórczego, motoryzacyjnego oraz lotniczego.

Zastosowanie nowych technologii w powiązaniu z długoletnim doświadczeniem Naszej kadry pracowniczej pozwala budować maszyny i urządzenia o najwyższej jakości.

Uczciwość i wiarygodność względem klientów, kontrahentów i pracowników jest naszym priorytetem w dążeniu do wytwarzania produktów o wysokim standardzie.

Nasza oferta jest stale poszerzana i dociera do coraz szerszego kręgu odbiorców. Nasze produkty wykonujemy z najwyższą starannością o szczegóły, detale. Naszą misją jest zadowolenie klienta zawsze, przy każdym nawet najmniejszym zleceniu.

Zapraszamy do współpracy

Firma Marad swoje usługi świadczy na terytorium RP oraz na całym świecie. Nasze maszyny dotarły niemal na każdy kontynent i z powodzeniem służą odbiorcom.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Omawiamy szczegółowo potrzeby Klienta i proponujemy stosowne rozwiązania techniczne. Po wstępnej akceptacji przystępujemy do fazy projektowej. Po odbiorze prototypu przystępujemy do finalizacji zlecenia.

Każde zlecenie to dla nas wyzwanie. Staramy się stworzyć urządzenia, które nie tylko nie zawodzą, ale również są przyjazne użytkownikowi, spełniają wymagane normy oraz są jak najbardziej ergonomiczne.

Inżynier wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, kiedy nie można nic już dodać, ale kiedy nie można nic już zabrać.

Antoine de Saint-Exupéry