Bramka dezynfekująca

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bramką dezynfekującą naszej produkcji.

Firma Marad produkuje bramki dezynfekujące.

Bramka ma zastosowanie jako szybkie i delikatne rozwiązanie do dezynfekcji przychodzących i wychodzących ludzi. Zmniejsza rozprzestrzenianie się patogenów, wirusów i grzybów. Prosta i higieniczna obsługa za pomocą automatycznego czujnika ruchu.

System jest aktywowany gdy osoba przechodzi przez fotokomórkę umieszczoną w kabinie bramki. Czas natryskiwania (od 2 sekund do 30 sekund) może być regulowany przez wyłącznik czasowy umieszczony wewnątrz szafy sterowniczej. Platforma z dywanem umożliwia dezynfekcję obuwia i kółek. Platforma jest podłączona do rurki drenażowej w celu opróżnienia. System musi być podłączony do sieci 230V, aby mógł działać.

  • lekka i solidna

  • możliwość dostosowania czasu natryskiwania

  • zbiornik na płyn 20 litrów

Miegłka zapewniająca bezpieczeństwo

Kabina bramki wykonana jest z lekkiej konstrukcji aluminiowej pokrytej poliwęglanem.

Wyposażona jest w system dysz wytwarzających mgłę ze środka odkażającego. System pompowania ze zbiornikiem o pojemności 20 litrów jest umieszczony wewnątrz szafy sterowniczej. Płyn dezynfekujący jest zasysany bezpośrednio ze zbiornika. O braku płynu w zbiorniku informuje kontrolka umieszczona na szafie sterowniczej.

Każda firma obsługująca system może swobodnie wybrać płyn dezynfekujący, zgodnie ze specyficznymi potrzebami każdego konkretnego przypadku. Proponujemy stosowanie płynu Anolyte producenta ECAS4 Bologna (tzw. Martwa woda lub jonizowana woda). Mogą być również stosowane wodorozcieńczalne środki na bazie podchlorynu sodu, czynnego chloru lub jonów srebra. Można również stosować środki stosowane do bioasekuracji w rolnictwie i hodowli zwierząt. Nie zalecamy stosowania środków łatwopalnych np. spirytusowych.